Ogłoszenia Duszpasterskie: XIII Niedziela Zwykła 26 czerwca 2022

 1. Serdecznie witamy wszystkich gości, turystów i pielgrzymów. Życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym Sanktuarium. Przypominamy, że miejscem odprawiania Mszy Świętej jest kościół. Jeśli gościcie w swoich domach grupy z księdzem, przekażcie, że jest możliwość umówienia się grupy na odpowiadającą godzinę Mszy Świętej. Numery telefonów są dostępne na stronie internetowej Sanktuarium.
 2. W poniedziałek 27. dzień miesiąca po Mszy św. o godz. 18.30 zapraszamy na procesję różańcową światła, którą poprowadzi głoszący dziś kazania, ks. Jakub Hiler – Misjonarz św. Wincentego a Paulo, pracujący na co dzień w Beninie.
 3. W środę spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św. wieczornej.
 4. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00.
 5. W lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 20.00. W niedziele dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.
 6. W kalendarzu liturgicznym: we wtorek- wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męczennika; środę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
 7. W tym tygodniu swoją zmianę mają następujące róże: w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo; we wtorek – św. Moniki; w środę- św. Rodziny; w piątek-św. Teresy.
 8. W tym tygodniu I. piątek i I. sobota miesiąca. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.15.
 9. W przyszłą niedzielę Msza św. za zmarłych na cmentarzu o godz. 16.00
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i do nabywania kalendarza z naszego sanktuarium na 2023 rok.
 11. Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Michalinę Lenartek, mamę s. Zofii oraz śp. Mieczysława Majerczyka.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz