Ogłoszenia Duszpasterskie: XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2022

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości i zapraszamy do wspólnej modlitwy. W tygodniu Msze św. o godz. 7.00 i 20.00, w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00, 18.30 i 20.00. Dzisiaj dodatkowa Msza św. za zmarłych o godz. 16.00 na cmentarzu. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą świętą.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na montaż windy do naszego sanktuarium. Do spłaty pozostało 28 710 zł.
  3. Jakub Hiler CM, misjonarz z Beninu dziękuje za wspólną modlitwę, życzliwość parafian i gości oraz wsparcie finansowe działalności misjonarskiej w Afryce. 
  4. Kalendarz liturgiczny: dzisiaj- święto św. Tomasza, apostoła; w poniedziałek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  5. W tym tygodniu przypada I. Czwartek miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    w poniedziałek – św. Barbary; w czwartek – Matki Bożej Różańcowej.
  7. Zachęcamy do czytania czasopism. Przy wyjściu można nabyć tygodnik Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny. Do nabycia kalendarz na 2023 rok z naszego sanktuarium.
  8. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Janina Stachoń-Grzesiczek. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy wtorek.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz