Głoszenia Duszpasterskie: VI Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 17.00, a w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30.
  2. Kalendarz liturgiczny: w piątek – święto Katedry św. Piotra Apostoła; w sobotę – wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męczennika.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe:
    w poniedziałek – św. Jadwigi Królowej i św. Katarzyny Labouré; we wtorek – św. Józefa.
  4. Siostra Ewa Kotarba dyrektor Przedszkola Niepublicznego, Zgromadzenia Sióstr Służebniczek – Ochronka Św. Józefa w Zakopanem Olcza informuje, że zapisy do na rok szkolny 2019/2020 już trwają. Zainteresowanych prosimy o pobranie w przedszkolu KARTY ZAPISU DZIECKA, a po jej wypełnieniu złożenie w przedszkolu do dnia 28 lutego 2019r.
  5. Od jutra przez kolejne dni po wieczornej Mszy św. będą miały miejsce rozmowy tegorocznych kandydatów do bierzmowania z ks. Proboszczem. Prosimy rodziców o zainteresowanie się kiedy syn czy córka są umówieni na spotkanie.
  6. Za tydzień na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. oraz ich rodziców.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej przy wyjściu można nabyć tygodnik „Gość Niedzielny”.
  8. W minionym tygodniu ks. Jan Kowalik CM były proboszcz i wraz z Wami budowniczy tej świątyni przeżywał swoje 87 urodziny. Polecamy go w naszych modlitwach wstawiennictwu Matki Najświętszej: O Maryjo bez grzechu poczęta…