Głoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 17.00, a w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30.
  2. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes; w czwartek – święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe:  w środę – św. Antoniego; w piątek – św. Zofii; w sobotę – św. Jana Pawła II.
  4. Zapraszamy młodych mężczyzn od 17 r. ż, którzy szukają odpowiedzi na pytanie jak zrealizować Przykazanie Miłości – w małżeństwie czy kapłaństwie, na Dni Skupienia w naszym misjonarskim seminarium w Krakowie. Odbędą się one w dnia 22-24.02. Więcej informacji na stronie www.powolania.misjonarze.pl oraz  w zakrystii.
  5. Za tydzień w niedzielę 17 lutego Msza św. z udziałem dzieci. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci z przedszkola i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej.
  6. Siostra dyrektor Ewa Kotarba informuje, że zapisy do Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Ochronka Św. Józefa w Zakopanem Olcza na rok szkolny 2019/2020 już trwają. Zainteresowanych prosimy o pobranie w przedszkolu KARTY ZAPISU DZIECKA, a po wypełnieniu złożyć do dnia 28 lutego 2019r.
  7. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Annę Galicę z os. Stachonie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…