Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Zwykła – 3 lutego 2019 roku

 1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 17.00 a w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30.
 2. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę, które jak z każdej pierwszej niedzieli są przeznaczone na wszelkie prace związane z utrzymaniem kościoła.
 3. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – wspomnienie św. Agaty; w środę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;
 4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe:
  w poniedziałek – św. Barbary; w czwartek – Matki Bożej Różańcowej.
 5. Jeszcze raz życzymy wszelkich łask szanownym jubilatom i dziękujemy za wczorajszą wspólną modlitwę. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i Małżeństw: Muzyce i Parafialnemu Regionalnemu Zespołowi GIEWONT, a także pani Zofii Frączystej i jej uczniom młodym akordeonistom. za pomoc w przygotowaniu Jubileuszu Małżeństw. Dziękuję za przygotowanie liturgii ministrantom i Krucjacie Maryjnej oraz najmłodszym za życzenia, a siostrom za przygotowanie kościoła.
  Trochę smutnym jest, że tak mało dopisali najmłodsi jubilaci których w tym roku było najwięcej.
  Małżonków – jubilatów, którzy nie mogli być wczoraj zapraszam dzisiaj po Mszy św. do zakrystii.
 6. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 7. Ponieważ ks. Jerzy Berdychowski CM w pierwszy piątek nie mógł odwiedzić chorych ponieważ jako były proboszcz parafii w Sopocie pojechał na pogrzeb zmarłego tam kapłana. Chorych odwiedzi we wtorek od godz. 9.00.
 8. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłą w minionym tygodniu śp. Helenę Gut-Mostowy z os. Oberconiówka; oraz śp. Karola Frączystego – mieszkającego przez ostatnie cztery lata na os. Oberconioówka, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek w Chochołowie o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…