Ogłoszenia Duszpasterskie: Święto Chrztu Pańskiego 13 stycznia 2019 roku

 1. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci rozpoczynających ferie zimowe i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. W tygodniu o godz. 7.00 i 17.00. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 17.00.
 2. Kalendarz liturgiczny:
  Czwartek – wspomnienie św. Antoniego, opata
  Sobota – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
 3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – św. Antoniego, we wtorek – św. Zofii, w środę – św. Jana Pawła II, w czwartek – św. Jadwigi Królowej, w piątek –św. Katarzyny Laboure i w sobotę – róża św. Józefa.
 4. Dzisiaj kończymy Wizytę Duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowę i złożone ofiary.
 5. Zachęcamy do udziału w X Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodził…”. Dzisiaj naszym kościele po wieczornej Mszy św. koncert zespołu DIKANDA. Terminy i miejsca kolejnych koncertów można znaleźć na plakacie w przedsionku kościoła oraz na plakatach w mieście.
 6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb młodego człowieka, druha OSP Olcza śp. Ireneusza Kaleciaka z os. Klusie. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…