Ogłoszenia Duszpasterskie: II Niedziela Bożego Narodzenia – Objawienie Pańskie 6 stycznia 2019 roku

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na tace, które są przeznaczone na prace wykonywane przy tej świątyni i jej otoczeniu.
  Dziś w ramach nabożeństwa o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnego kolędowania.
 2. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – Matki Bożej Różańcowej.
 3. W sobotę 12 stycznia po Mszy św. o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe Strażaków OSP Olcza wraz z rodzinami.
  Natomiast 13 stycznia w niedzielę o godz. 18.00 nabożeństwo i Msza św. a po niej świąteczne spotkanie opłatkowe dla Przewodników Tatrzańskich.
 4. Dokładny program wizyty duszpasterskiej tzw. Kolędy wywieszony jest w gablocie pod chórem. Kolędę rozpoczynać będziemy w zwykłe dni od godz. 15.00, w soboty od godz. 9.00 i na kolejnym osiedlu od godz. 15.00. Jeśli ktoś nie może być obecny w wyznaczonym dniu może zgłosić w zakrystii kolędę na ostatni dzień czyli niedziele (od godz. 14.00). (Plan wizyt osobna karta).
 5. Zachęcamy do udziału w X Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodził…”. Za tydzień w niedzielę naszym kościele po wieczornej Mszy św. koncert zespołu DIKANDA.
 6. W mediach słyszeliśmy, że koszalińskim escape roomie zginęło pięć młodych dziewcząt. Gimnazjalistki świętowały tam urodziny koleżanki. Ulatniający się gaz sprawił, że w obiekcie wybuchł pożar. Nastolatki nie zdołały uciec przed ogniem. Drodzy rodzice to tragiczne wydarzenie niech wzbudzi waszą czujność jak i gdzie Wasze dzieci spędzają czas wolny. Zmarłe gimnazjalistki polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…