Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela BN – 31 grudnia 2017 roku, Uroczystość MB Rodzicielki – 1 stycznia 2018 roku

 1. Dzisiaj w ostatni dzień kalendarzowego roku 2017. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne na godz. 18.00.
 2. Osoby, które chciałyby rozpocząć nowy rok od eucharystii zapraszamy już w Nowym Roku w dzisiejszą noc, kilka minut po północy na Mszę św.
 3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże: we wtorek – św. Teresy; w środę – św. Barbary.
 4. Dziękując jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Świątyni byśmy mogli godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia pragniemy dołączyć podziękowania za choinki Panu Andrzejowi Skupniowi i Państwu Tylka.
 5. Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu po jasełkach przygotowanych przez uczniów naszej szkoły i po jasełkach góralskich przygotowanych przez Mały Giewont. Zostały przekazane na pomoc w leczenia ciężko chorych dzieci z naszej Parafii.
 6. Kalendarz liturgiczny
  • Poniedziałek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki,. pierwszy dzień Nowego Roku przypada 51 Światowy Dzień Pokoju. Módlmy się, aby na całym świecie panowała zgoda i pokój. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30. O godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczne w intencji pokoju.
  • Wtorek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  • Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca chorych odwiedzimy od godz. 9.00.
  • W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego – popularnie zwane świętem Trzech Króli, Msze święte w Sanktuarium o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Jest to pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.45.