Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela Zwykła – Święto Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018 roku

  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tace, które są przeznaczone na prace wykonywane przy tej świątyni i jej otoczeniu.
    Dziś pierwsza niedziela miesiąca nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    w poniedziałek – Matki Bożej Różańcowej; w sobotę – św. Antoniego.
  3. Za tydzień w niedzielę 14 stycznia br. każdą Mszę św. ubogaci swoim śpiewem i muzyką zespół muzyki sakralnej z Doniecka i Ługańska na Ukrainie. Po mszach św. będą kwestować na remont domu w Krzywaczce w dekanacie Sułkowickim /powiat myślenicki/, w którym zamieszka 5 polskich rodzin katolickich z terenu objętego działaniami wojennymi. Bóg zapłać za wsparcie tego dzieła miłosierdzia.
  4. Ojcowie Bernardyni z parafii p.w. św. Antoniego na Bystrem organizują pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 18 – 25 kwietnia br. dokładne informacje i program można otrzymać u o. Andrzeja.
  5. Trwa Festiwal Kolęd, pieśni Bożonarodzeniowych i Pastorałek wraz z Urzędem Miasta zapraszamy na koncerty odbywające się w zakopiańskich kościołach. Dokładne daty znajdują się na plakatach. U nas taki plakat znajduje się w gablocie pod chórem.
  6. Lekarz weterynarii pan Wacław Gutt-Mostowy informuje, że obowiązkowe szczepienie psów na terenie Olczy odbędzie się 13.01.2018 w następujących miejscach: od godz. 13.00 – 14.00 koło Domu Strażaka; od godz. 14.00 – 15.00 na os. Stachonie koło domu państwa Stachoń – Wilk; i od godz. 15.00 – 15.15 na Wojdyłach koło domu państwa Sowińskich.