OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 29 stycznia 2017 roku

 1. Nabożeństwie eucharystyczne o godzinie 18.00.
 2. Trwa czas zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Serdecznie witamy w naszej parafii na Olczy wszystkich Gości, życząc miłego pobytu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele.
  Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.
 3. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana; w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego.
 4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe: w środę – św. Teresy; w piątek – bł. Edmunda Bojanowskiego i św. Barbary.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 17.00.
 6. W czwartek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
  Na wieczorną Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej parafii, a szczególnie te, które obchodzą w tym roku jubileusze. Prosimy również muzykę i zespół GIEWONT o uczestnictwo w tej szczególnej dla tak wielu parafian Mszy św.
  W tym też dniu przypada światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W modlitwach pamiętajmy o wszystkich kapłanach, braciach i siostrach zakonnych.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w sanktuarium zawsze pół godziny przed Mszą św. W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 20.00. Do chorych z Komunią św. udamy się od godz. 9.00, W sobotę zapraszamy o godz. 16.30 na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 8. We wrześniu tj. od 22 – 26 odbędzie się Jubileuszowa pielgrzymka ze Skalanego Podhala do Fatimy z racji 100 lecia Objawień Matki Bożej. Dokładne informacje można uzyskać po Mszy św. w zakrystii.
 9. Polećmy naszego nowego arcypasterza ks. abpa Marka Jędraszewskiego wstawiennictwu Maryi Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik. Pod Twoją obronę… O Maryjo bez grzechu poczęta…