OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI niedziela zwykła 12 czerwca 2016 roku

  1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa czerwcowe w niedzielę o godz. 18.00, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Antoniego z Padwy; we wtorek- bł. Michała Kozala, bpa i męczennika; w środę – wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy; piątek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. Do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy w tym tygodniu w poniedziałek – św. Antoniego; w środę – św. Zofii; w czwartek – Św. Jana Pawła II; w piątek – Św. Jadwigi Królowej; w sobotę – Św. Katarzyny Labouré.
  4. W najbliższy czwartek na zakończenie I-go roku przygotowania do sakramentu bierzmowania przy parafii – klasa I-sza gimnazjum będzie miała egzamin. Rozpocznie się o godz. 17.00. Każdy uczeń ma ze sobą przynieść zeszyt i indeks. Na egzamin uczniowie wchodzą w porządku alfabetycznym – każdy z Rodzicem.
  5. Już dziś zapraszamy na Mszę św. 24 czerwca na godz. 18.30.– będziemy się modlić w intencji ks. Jana Kowalika, który dokładnie tego dnia będzie przeżywał swoją 60-tą rocznicę święceń kapłańskich. Ks. Jan ze względu na swój wiek i stan zdrowia nie będzie mógł być z nami. Jednak niech tego dnia wybrzmi nasza modlitwa w intencji byłego proboszcza, budowniczego tej świątyni i założyciela naszego góralskiego zespołu GIEWONT.
  6. Chłopców z klas trzecich i starszych ze Szkoły Podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 11.00.

Spotkanie formacyjne dla lektorów i ministrantów również w sobotę o godz. 9.00.

  1. Jak co roku nasza parafia z pomocą Urzędu Miasta Zakopane organizuje kolonie i półkolonie. Dokładne informacje co do daty i miejsca oraz zapisy w Zakrystii.