OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Święto Świętej Rodziny 1 STYCZNIA 2016 ROKU

  1. Dziś Kościół obchodzi Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i dzień modlitw o pokój na świecie msze św. w naszej świątyni jak w każdą niedzielę. Dziś też I piątek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne na godz. 18.00.
  2. Jutro w sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 16.30.
  3. 01.2015 (Niedziela) o godzinie 12.15 Zespół im. Bartusia Obrochty zapraszamy na sztukę góralską pt „Piekielnica” w reżyserii Józefa Pitonia. Wstęp wolny. Podczas przedstawienia będą zbierane pieniądze na rodzinę z Gliczarowa Górnego, która podczas pożaru straciła cały dobytek i cudem uszła z życiem.
  4. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od jutra (sobota 2 stycznia). Dokładny program wywieszony jest w gablocie pod chórem. Kolędę rozpoczynać będziemy w zwykłe dni od godz. 15.00, w soboty od godz. 9.00, a w niedziele od godz. 14.00.
    Nie zapomnijmy o odpowiednim przygotowaniu stołu na którym postawmy: krzyż, świece, naczynie z wodą święconą, kropidło, Pismo święte, a także zeszyty do katechezy dzieci i młodzieży. Jeśli ktoś nie może być obecny w wyznaczonym dniu może zgłosić w zakrystii kolędę na ostatni dzień.

Ks. Jerzy Grzyb CM – proboszcz