OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX niedziela zwykła 25 października 2015 roku

Dziś o godz. 15.00 dodatkowa Msza św. dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin.

  1. Bardzo cieszy nas duszpasterzy, że kilka rodzin naszej parafii prawie codziennie znajduje czas na wspólny różaniec w kościele. Zarazem jest smutnym fakt, że tak wiele osób mogłoby włączyć się w tą modlitwę, a mimo możliwości tego nie czynią. Spróbujmy to zmienić w ostatnim tygodniu miesiąca modlitwy Różańcowej. Modlimy się codziennie po Mszy świętej o godz. 17.00 w niedzielę o godz. 18.00.
  2. We wtorek 27 dzień miesiąca serdecznie zapraszamy na godzinę 20.00 na Mszę. Św. z procesją różańcową światła.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Anny; we wtorek – św. Wincentego a Paulo; w środę – św. Moniki; w piątek – św. Andrzeja.
  4. W liturgii Kościoła w środę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad, który naznaczony jest modlitwą za zmarłych. W zakrystii i w kancelarii Siostra przyjmuje wypominki listopadowe i roczne.
  6. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.00, 9.00 następnie procesja na cmentarz godz. 12.30 i o 13.00 Msza św. i o godz. 18.30. W dzień zaduszny – poniedziałek – wieczorna Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00 (tego dnia nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 17.00). Już dziś zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty w tygodniu przed Mszami św. nie czekajmy na ostatnią chwilę przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  7. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w środę po Nowennie Do MB Objawiającej Cudowny Medalik.
  8. Ojcowie Bernardyni z parafii na Bystrem zapraszają wszystkich a szczególnie ludzi młodych 30 października na godz. 18.30 na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji Światowych Dni Młodzieży.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia przy wyjściu z kościoła tygodniki NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.