Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkiego Postu – 25.03.2012

Dziś rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne dla naszej wspólnoty parafialnej.

Módlmy się o dobre owoce tych rekolekcji i w intencji Ks. Jerzego Grzyba CM, rekolekcjonisty.


Od jutra, Msze św. wieczorne odprawiamy o godz. 18.30.


1. Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz. 1530, dla młodzieży gimnazjalnej i dorosłych – po Mszy św. o godz. 18.30, a dla młodzieży szkół średnich i dorosłych o godz. 2000.

2. Jutro w poniedziałek obchodzimyUroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest przeżywany w Kościele jako Dzień Świętości Życia oraz Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Włączmy się w to dzieło modlitwy i troski o życie. Wszystkich, którzy pragną podjąć Dzieło Duchowej adopcji dziecka, zapraszamy po Mszy świętej do zakrystii.

3. We wtorek, 27 marca o godz. 20.00 Msza św. i kolejna Procesja Różańcowa Światła. Serdecznie zapraszamy.

4. Nowenna do MB Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 18.15.

5. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek –św. Anny, we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę – św. Moniki, w piątek – św. Andrzeja.

6. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach świętych. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie na „najpiękniejszą palmę. Palmy składamy w zakrystii do środy, 28 marca. W Niedzielę Palmową dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci komunijnych i ich rodziców.

7. Jedna rodzina złożyła ofiarę na pomnik ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, który zostanie odsłonięty 22 kwietnia br. Składamy jej serdeczne Bóg zapłać.

8. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Za dar Waszego serca składamy serdeczne Bóg zapłać.