Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Palmowa – 01.04.2012

1. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Niedzielą Palmową rozpoczyna się w Liturgii Kościoła Wielki Tydzień. Liturgia Wielkiego Czwartku, Piątku i Wielkiej Soboty rozpocznie się o godzinie 18.00. Rezurekcja z procesją w niedzielę o godzinie 6.00. Pamiętajmy o adoracji w Wielki Piątek i Wielką Sobotę – o ile to możliwe według porządku znajdującego się w programie. Spowiedź św. w tym tygodniu: od poniedziałku do środy: rano przed Mszą św. i po południu od godz. 18.00, w Wielki Piątek od 21.00, a w Wielką Sobotę o 9.00 do 17.00.

2. Gorzkie Żale o godz. 18.00

3. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w środę o godzinie 18.30. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.

4. W Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godzinie 15.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary składane przy adoracji krzyża, zostaną przekazane na renowację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Chorych odwiedzimy w I piątek od. godz. 9.00. Nowe adresy prosimy składać w zakrystii.

5. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Teresy i św. Heleny, we wtorek – św. Barbary.

 

6. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli do konkursu swoje palmy: wyniki konkursu podamy w środę na Nowennie. Ofiary za palmy nabyte dziś zostaną, jak wcześniej informowaliśmy przekazane dla bezdomnych w naszym mieście.

7. Apostolatowi Maryjnemu serdecznie dziękujemy za złożoną ofiarę w kwocie 500 zł na pomnik ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Dziękujemy też jednej rodzinie. Bóg zapłać.

8. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. W zakrystii można nabyć „baranka wielkanocnego” – ofiary przeznaczone są na CARITAS Archidiecezji Krakowskiej i Dzienniczek św. Siostry Faustyny.

9. Zapisy do przedszkola Sióstr będą 11 kwietnia od godz. 15.00 – 16.30

10. Od dzisiejszej niedzieli do środy włącznie o godzinie 20.00 rekolekcje na antenie radia ALEX.

11. Dziś po Mszy św. o godz. 19.00 z kościoła Świętej Rodziny – Droga Krzyżowa ulicami Krupówki i Zamoyskiego do kościoła św. Krzyża. Udział w Drodze Krzyżowej będzie naszą wspólną modlitwą o owocne przeżywanie beatyfikacji i rychłą kanonizację Jana Pawła II. Prosimy o zabranie ze sobą lampionów lub świec.