Ogłoszenia Duszpasterskie: XXIV Niedziela Zwykła – 17września 2023 r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, pielgrzymów i zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o 17.30.
  3. W liturgii Kościoła wspominamy:  w poniedziałek – święto ś Stanisława Kostki; zapraszamy na Mszę św. w intencji Sióstr: Stanisławy Lipka i  Stanisławy Migas o godz. 7.00;  w środę – św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy; w czwartek – święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty, w sobotę – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, zakonnika.
  4. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek- ś Katarzyny Laboure i św. Jadwigi Królowej; we wtorek- św. Józefa.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Modlitwy za Młodzież. Po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek środków przeznaczonych na cele duszpasterstwa dzieci i młodzieży. Dziękujemy za każdą ofiarę na ten cel.
  6. Informujemy, że pielgrzymka do Lewoczy do Bazyliki św. Jakuba i do MB na Mariańskiej Górze odbędzie się w niedzielę 24 września. Wyjazd o godz. 10.00 z parkingu na Łukaszówkach. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii przy kościele Najświętszej Rodziny w Zakopanem na Krupówkach. Przy zapisie należy podać numer PESEL do ubezpieczenia.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.       
  8. Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Karola Łojas z os. Walkosze.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz