Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Wielkanocna 15 maja 2022 roku

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś w naszych modlitwach w sposób szczególny polecamy dzieci, które na Mszy św. o godz. 11.00 przystąpią po raz pierwszy do Komunii świętej.
  3. Dzisiaj o godz. 15.00 – rozpocznie się uroczysta procesja Maryjna z Krzeptówek do parafii św. Krzyża w Zakopanem. Czas uroczystości fatimskich to wspólna modlitwa w tym roku w intencji dziękczynnej za dar obecności św. Jana Pawła II na Skalnym Podhalu a także modlitwa za Kościół Święty, naszą Ojczyznę i pokój na świecie, zwłaszcza na Ukrainie.
  4. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.
  5. Zmiany Róż żywego Różańca: w poniedziałek – św. Zofii i św. Jana Pawła II; we wtorek – św. Jadwigi Królowej; w środę- św. Katarzyny Laboure; w czwartek – św. Józefa.
  6. W przyszłą niedzielę OSP z Olczy obchodzić będzie Jubileusz 100 lecia powstania. Zapraszamy na Mszę św. w ich intencji o godz. 11.00.
  7. W naszych modlitwach pamiętamy dziś o siostrze Zofii z racji jej imienin, posługującej w przedszkolu Sióstr Służebniczek.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz