Ogłoszenia Duszpasterskie: VII Niedziela Zwykła 20 lutego 2022 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. W tygodniu o godz. 7.00 i 18.30. Codziennie nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 18.00.  Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Kalendarz liturgiczny: we wtorek-święto Katedry św. Piotra, apostoła; w środę- wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męczennika.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe:
    w czwartek – św. Jana Chrzciciela; w piątek – św. Anny.
  4. Spotkanie rodziców ministrantów i krucjatek we wtorek po Mszy św. wieczornej w salce pod kościołem a rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. VIII zapraszamy na spotkanie w niedzielę 27 lutego po Mszy św. o godz. 11.00 do salki pod kościołem.
  5. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w środę po mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chcących włączyć się w szerzenie przesłania Matki Bożej.
  6. W przyszłą niedzielę – 27 dzień miesiąca – po Mszy św. o godz. 18.30 procesja różańcowa światła.
  7. Marcin Wróbel CM misjonarz pracujący w Papui Nowej Gwinei dziękuje za modlitwę i wsparcie jego posługi misyjnej. W ubiegłą niedzielę zebrał 6500 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej przy wyjściu można nabyć tygodnik „Gość Niedzielny”.