Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna 15 kwietnia 2018 r.

 1. Już po raz dziesiąty dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Niech ten czas będzie zachętą, by częściej w naszych domach było czytane Pismo Święte.
 2. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – św. Zofii i św. Jana Pawła; we wtorek – św. Jadwigi Królowej; w środę – św. Katarzyny Labouré; w czwartek – św. Józefa.
 3. W uroczystość Zwiastowania Pańskiego 20 osób z naszej parafii podjęło zobowiązanie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przez dziewięć miesięcy, każda z tych osób będzie osłaniać swoją modlitwą jedno poczęte dziecko. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć można to uczynić każdego dnia. Deklaracje można otrzymać w zakrystii.
 4. Uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły z Olczy serdecznie dziękuj a wszystkim, którzy przybyli na przedstawienia jak i za ofiary złożone na Hospicjum dziecięcego z Wiśniowej. Podczas kwesty po dwóch przedstawieniach zebrano prawie 2000 zł. Bóg zapłać.
 5. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców kandydatów przygotowujących się do bierzmowania, a także rodziców tych uczniów klas szóstych z naszej parafii, którzy w najbliższym czasie rozpoczną przygotowania do przyjęcia tego sakramentu.
 6. Prezes Zarządu Głównego Związku Podhalan i Prezes Związku Podhalan oddziału Zakopane Zapraszają na Święcone, które odbędzie się w następną niedzielę Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy. (dokładny plan w gablocie).
 7. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłą w minionym tygodniu Zofię Borzęcką
  z osiedla Huty. Wieczny odpoczynek…