Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła – 4 lutego 2018 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 17.00 a w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30.
  2. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; w sobotę – św. Scholastyki, dziewicy.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy w środę Róże Matki Bożej Różańcowej.
  4. Bóg zapłać za przygotowanie ciast na spotkanie opłatkowe dla Róż Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego i Strażaków OSP Olcza. Wszystkim, którzy mimo wielu zajęć znaleźli chwilę by spotkać się i wspólnie pokolędować jeszcze raz składamy serdeczne dziękujemy.
  5. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim parom małżeńskim, z którymi modliliśmy się i przeżywaliśmy 2 lutego wspólnie Jubileusze małżeńskie, Niech Maryja wyprasza codziennie dla Was i Waszych bliskich potrzebne łaski. Dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili ten czas modlitwy: Drogim Siostrom Służebniczkom, Dzieciom z przedszkola oraz Muzyce i przedstawicielom naszego Parafialnego Regionalnego Zespołu Giewont.
  6. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłego w minionym tygodniu Franciszka Gąsienicę – Jacków z os. Wojdyły oraz Stanisława Skupnia z Harendy, który ostatnim czasem często modlił się w tej świątyni. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…