OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE PONIEDZIAŁEK OKTAWA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 16 KWIETNIA 2017 ROKU

  1. Wszystkim naszym Parafianom i gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie zawsze obecny pośród Was, niech darzy Was radością, w smutku pociesza, w zwątpieniach daje nadzieję, a w codziennych trudach umacnia! Niech Jego błogosławieństwo ogarnie Was i Waszych najbliższych! Szczęść Boże!
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania uroczystości Triduum Paschalnego.
  3. Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30. Nie będzie nabożeństwa eucharystycznego o godzinie 18.00. Ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  4. Przeżywamy oktawę Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego też najbliższy piątek nie obowiązuje post.
  5. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy róże we wtorek św. Jadwigi Królowej i św. Katarzyny Labouré, a w środę – różę św. Józefa.
  6. Parafialny Regionalny Zespół Giewont serdecznie zaprasza wszystkich obecnych jak i byłych członków zespołu na obchody jubileuszu 35-lecia swojej działalności, które odbędą się 21 kwietnia 2017r. tj. piątek o godz. 15.00 w naszym Sanktuarium.
  7. Za tydzień w niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji solenizantów ks. Jerzego i siostry Jolenty.
  8. Bóg zapłać za dary przekazane podczas święcenia pokarmu dla osób i rodzin, które przeżywają trudności materialne. Zostały przekazane 9 rodzinom i 3 osobom samotnym. Dziękujemy za wrażliwość i odwagę dla tych, którzy zgłosili te rodziny i osoby. Dziękuję również starszym ministrantom za pomoc w rozwiezieniu tych darów. Pozostałe artykuły trafią jutro do kuchni Brata Alberta w Zakopanem. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać.
  9. Związek Podhalan Oddział Zakopane zaprasza na pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 21 – 28 września 2017 r. Dodatkowe informacje można otrzymać w zakrystii.