OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

Trwa czas  zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży. Serdecznie witamy w naszej parafii na Olczy wszystkich Gości, życząc miłego pobytu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.
Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.

Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo; we wtorek – św. Moniki;
w czwartek – św. Andrzeja; w sobotę – św. Teresy.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

w poniedziałek – bł. Jerzego Matulewicza, bp.; we wtorek – św. Tomasza z Akwinu – kapłana i doktora Kościoła; w piątek – św. Jana Bosko.

W poniedziałek jak w każdy 27 dzień miesiąca serdecznie zapraszamy na Mszę św. i procesję Różańcową Światła na godz. 20.00.

Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w środę o godz. 17.00. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.

Po nowennie i Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego w Domu Misyjnym.

W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi godz. 16.30.

W następną niedzielę 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej, jak każdego roku w tym dniu w naszym Sanktuarium na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy Jubileusze Małżeństw. O upiększenie liturgii tej uroczystości prosimy zespół Giewont i muzykę.

Lista tegorocznych Jubilatów wywieszona jest w gablocie. Bardzo prosimy,o sprawdzenie czy ktoś nie został przypadkowo pominięty. Jeśli brakowałoby któregoś z małżeństw, prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii.

Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

W tym też dniu przypada światowy Dzień Życia Konsekrowanego.W modlitwach pamiętajmy o wszystkich kapłanach, braciach i siostrach zakonnych.

Również 2 lutego o godz. 19.30 zapraszamy na ostatni z koncertów w ramach V Festiwalu kolęd, pastorałek i pieśni Bożonarodzeniowych: w naszej świątyni zaśpiewa Krzysztof Trebunia i Małe Trebunie – Tutki.

Zapraszamy dziś po Mszy św. o godz. 11.00 do auli dolnego kościoła na „Jasełka Góralskie” w wykonaniu Parafialnego Regionalnego Zespołu GIEWONT.