OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Wolą przełożonych Zgromadzenia Misji św. Wincentego a Paulo z dniem dzisiejszym posługę duszpasterską w naszej parafii i Sanktuarium rozpoczął ks. Jacek Hareńczyk. Serdecznie go witamy i polecamy waszym modlitwom.
  Równie serdecznie witamy w naszym Sanktuarium wszystkich turystów i gości, życzymy udanego wypoczynku, a powracającym do domu bezpiecznej podróży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej świątyni. Msze św. w niedziele odprawiamy o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w tygodniu o godz. 7.00 i 20.00.
  W tygodniu przed wieczorną Mszą św.– w poniedziałek – nabożeństwo do św. Wincentego a Paulo, we wtorek nabożeństwo do św. Józefa, w środę nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, w czwartek – modlitwy za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.
 2. Dziś na każdej Mszy św. Siostry Sercanki opowiedzą o prowadzonej przez Zgromadzenie bursie dla studentek w Krakowie, a po Mszy św. będzie można złożyć ofiary na wsparcie tego dzieła.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta pół godziny przed każdą Mszą św. Chorych z Komunią świętą odwiedzimy
  w piątek od godziny 9.00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.30. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, dodatkowa
  Msza św. na cmentarzu parafialnym o godz. 16.00.
 4. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – św. Andrzeja i św. Teresy;, we wtorek – św. Heleny;
  w środę – św. Barbary, w czwartek – bł. Edmunda Bojanowskiego.
 5. Kalendarz liturgiczny: w środę – święto św. Tomasza, Apostoła; w czwartek – poświęcenie Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej.