II Niedziela Wielkiego Postu – 20 lutego 2011 Roku

1. Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 15:30, dla młodzieży gimnazjalnej i dorosłych – po Mszy św. o godz. 17:00, a dla młodzieży szkół średnich i dorosłych o godz. 20:00, a w niedzielę rozpamiętujemy Mękę Pańską podczas Gorzkich Żali, które śpiewamy po Mszy św. o godz. 9:00, przed Mszą św. o godz. 10:45 i o godz. 18:00.

2. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik – w środę o godz. 17:00. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii.

3. Próba zespołu” MAŁY GIEWONT” w czwartek o godz. 19:00.

4. W piątek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Wszystkich, którzy pragną podjąć Dzieło Duchowej Adopcji zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00. Podczas Mszy św. będą składane przyrzeczenia podjęcia duchowej adopcji. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W przyszłą niedzielę – 27 marca – o godz. 18:30 w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik Msza św. i kolejna Procesja Różańcowa Światła. Serdecznie zapraszamy Czcicieli Niepokalanej Matki.

6. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w tym tygodniu Róże Żywego Różańca: w czwartek – św. Jana Chrzciciela, w piątek – św. Anny.

7. Rodziców dzieci niewidomych zapraszamy do zapoznania się z ofertą Szkoły Podstawowej Specjalnej dla Dzieci Niewidomych w Rabce Zdroju. Szczegóły w gablocie w kościele.

8. Dwie rodziny złożył ofiarę na ołtarz Bł. Jana Pawła w wysokości 600 złotych. Składamy im serdeczne Bóg zapłać.

 

ks. Mieczysław Kozłowski CM

proboszcz