Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Zwykła 14 stycznia 2024

 1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00 a w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
 2. Zapraszamy wszystkich członków Róż Żywego Różańca i chętnych do wstąpienia do tej grupy modlitewnej na spotkanie i modlitwę różańcową dzisiaj o godz. 17.15.
 3. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 18.00
 4. W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywamy w Kościele Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
 5. Kalendarz liturgiczny: w środę – wspomnienie św. Antoniego, opata; w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
 6. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe: w poniedziałek- św. Zofii; we wtorek – św. Jana Pawła II; w środę- św. Jadwigi Królowej;  w czwartek – św. Katarzyny Laboure;  w piątek- św. Józefa.
 7. Kończymy wizytę duszpasterską tzw. Kolędę. Dzisiaj od godz. 15.00 kolęda dodatkowa.
 8. Zapraszamy na spotkanie opłatkowe Apostolat Maryjny, Róże Żywego Różańca, OSP Olcza, Kościół Domowy i Radę Parafialną w środę 17 stycznia o  godz. 18.00 Msza św. a potem spotkanie w salce pod kościołem.
 9. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 liturgię Mszy św. ubogaci kolędami Studencki Zespół Góralski Skalni z Krakowa.
 10. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz.11.00 zapraszamy Babcie i Dziadków. Po Mszy     Dzieci ze Szkoły Podstawowej z Olczy zapraszają na występ dla Dziadków i Babć w auli pod kościołem.
 11. Trwa XV Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych. Szczegółowe informacje o miejscach i godzinie koncertów znajdują się na plakacie pod chórem. W piątek 19 stycznia po Mszy św. wieczornej koncert w naszym sanktuarium pt. Kolędowo- Kolędy i Pastorałki w wykonaniu Orkiestry Góralskiej Tatrzańskie Smyki oraz Orkiestry OSP w Czarnym Dunajcu.
 12. Zapraszamy na pielgrzymkę na Litwę w dniach 15-21 kwietnia 2024 r. Zapisy do końca stycznia w zakrystii. Plan z tyłu kościoła i na stronie internetowej parafii.

  Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz