Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 1 Stycznia 2012 Roku

1. Dziś Nowy Rok. Wszystkim drogim parafianom i naszym gościom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg darzy swoją miłością i łaską a Matka Boża Niepokalana Patronka naszego kościoła wyprasza potrzebne łaski. Nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00.

2. W dniu dzisiejszym obchodzi imieniny ks. Proboszcz Mieczysław Kozłowski, polecajmy jego osobę i kapłańską posługę w tej parafii Bogu przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki od Cudownego Medalika.

3. W piątek, 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. o godz.7.00, 9.00, 11.00 i 18.30. W tym dniu nie obowiązuje post.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w czwartek od godz. 9.00.

5. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy 3 stycznia 2012 r. Porządek kolędy wywieszony jest w gablocie.

6. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – św. Teresy i św. Heleny, we wtorek – św. Barbary, sobotę – M.B. Różańcowej.

7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kadzidło i kredę na uroczystość Trzech Króli. Ofiary, które złożymy przeznaczone są na ferie krucjatek i ministrantów.