27 listopada 2009 – Procesja Różańcowa Światła

27 listopada 2009 r., korzystaliśmy już kolejny raz z daru jakim jest dla naszej Parafii Procesja Różańcowa Światła. Razem z nami modliły się grupy Apostolatu Maryjnego z Zakopanego i Krakowa. W procesji wzięli również udział seminarzyści z Seminarium Internum Zgromadzenia Księży Misjonarzy z Krakowa ze swoim Dyrektorem ks. Jerzym Grzybem CM, który przewodniczył nabożeństwu. Ksiądz Jerzy w kazaniu pomagał nam spojrzeć na Eucharystię oczyma Maryi, poprzez osobę Cataliny Rivas.

 

27 listopada 2009 r., korzystaliśmy już kolejny raz z daru jakim jest dla naszej Parafii Procesja Różańcowa Światła. Razem z nami modliły się grupy Apostolatu Maryjnego z Zakopanego i Krakowa. W procesji wzięli również udział seminarzyści z Seminarium Internum Zgromadzenia Księży Misjonarzy z Krakowa ze swoim Dyrektorem ks. Jerzym Grzybem CM, który przewodniczył nabożeństwu. Ksiądz Jerzy w kazaniu pomagał nam spojrzeć na Eucharystię oczyma Maryi, poprzez osobę Cataliny Rivas.