Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna 05 maja 2024 roku

 1. Dzisiaj dodatkowa Msza św. za zmarłych na cmentarzu o godz. 16.00.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tace przeznaczone na prace związane z remontami i utrzymaniem naszego sanktuarium i otoczenia.
 3. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele i święta o godz. 17.30.  
 5. W poniedziałek- święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; w środę- uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
 6. Chorych z Komunią św. odwiedzimy w piątek 10 maja od godz. 9.00.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z klasy trzeciej przystąpią po raz pierwszy do Komunii świętej. Spowiedź dla rodziców i chrzestnych w piątek od godz. 17.00 do 18.00 a dla dzieci I komunijnych w sobotę o godz. 9.00.
 8. Zmiany Róż żywego Różańca: we wtorek – Matki Bożej Różańcowej.
 9. Zapraszamy wszystkich członków Róż Żywego Różańca i chętnych do wstąpienia do tej grupy modlitewnej na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 17.15.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 18-25 września br. Plan pielgrzymki na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
 11. Gratulujemy dziewczętom z Zespołu Giewont za zdobycie II miejsca w ramach XXXIX Muzykowania na Duchową Nutę w Czarnym Dunajcu. Życzymy dalszego rozwijania talentów i sukcesów        
 12. Zakończyły się prace remontowe schodów prowadzących od Pomnika Pierwszego Objawienia Matki Bożej w stronę głównego wejścia do kościoła. Dziękuję firmie kamieniarskiej Galica & Pęksa i Panu Piotrowi Malacina za wykonanie tych prac.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz i kustosz