Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Wielkiego Postu 25 luty 2024 roku

 1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci
  o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o godz.  30 i 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15. W Polsce za udział w nabożeństwach wielkopostnych można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
 2. We wtorek 27 dzień miesiąca – Wizytator Ks. Paweł Holc CM, przełożony Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy odprawi wieczorną Mszę św. o godz. 18.00 i poprowadzi Procesją Różańcową Światła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkie grupy parafialne.   
 3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: we wtorek- św. Wincentego a Paulo; w środę – św. Moniki; w czwartek- Świętej Rodziny; w piątek –św. Teresy.
 4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek 29 lutego po Mszy św. wieczornej.
 5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza św. w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 18.00; w piątek odwiedzimy chorych od godz.9.00; spowiedź dla dzieci od godz. 16.30 (przed Drogą Krzyżową); w pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.15.
 6. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie palm wielkanocnych w Niedzielę Palmową. Palmy powinny być własnoręcznie wykonane z tradycyjnych, naturalnych materiałów.
 7. Pod chórem są do nabycia baranki wielkanocne Caritasu oraz najnowszy numer Gościa Niedzielnego. 
 8. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 18-25 września br. Plan pielgrzymki na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii. Zapisy do końca marca w zakrystii.
 9. Bożemu Miłosierdziu polecamy śp. Marię Walkosz-Kleta oraz śp. Zofię Stachoń Groblowy z os. Stachonie. Wieczny odpoczynek…..

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz