Ogłoszenia Duszpasterskie: I Niedziela Wielkiego Postu 18 lutego 2024 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.   Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.00. W tygodniu o godz. 7.00 i 18.00. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 18.00.  Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą. 
  2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki:  dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o 18.30 i 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.15. W Polsce za udział w nabożeństwach wielkopostnych można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. 
  3. W czwartek święto Katedry św. Piotra, apostoła.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych: w poniedziałek–Róża św. Katarzyny Laboure i św. Józefa;  w sobotę- św. Jana Chrzciciela.
  5. Pod chórem są do nabycia baranki wielkanocne Caritasu a w tygodniu będą dostępne u siostry w zakrystii.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 18-25 września br. Plan pielgrzymki na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
  7. Zapraszamy na Rekolekcje dla mężczyzn u Misjonarzy w Krakowie. Kolejna sesja odbędzie się w dniach 8-10. marca. Temat to wspólnota. Szczegóły dostępne na plakacie, a także w mediach społecznościowych i Internecie: misjonarze.pl . Zapisy trwają.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej pod chórem można nabyć tygodnik Gość Niedzielny.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz