Ogłoszenia Duszpasterskie: XVIII Niedziela Zwykła Przemienienie Pańskie 06 sierpnia 2023 r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, pielgrzymów i zapraszamy do wspólnej modlitwy: w dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 20.00, w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00,18.00 i 20.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Decyzją Ks. Wizytatora Zgromadzenia Księży Misjonarzy został skierowany do pracy duszpasterskiej w naszej parafii ks. Stanisław Basiuk CM. Witamy go w naszej wspólnocie, życzymy zdrowia, wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej w misjonarskim posługiwaniu.
  3. Dzisiaj dodatkowa Msza św. za zmarłych o godz. 16.00 na cmentarzu.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, a przeznaczone na spłatę zmiany oświetlenia w prezbiterium i w stacjach drogi Krzyżowej.
  5. Na terenie parafii zostały zamontowane nowe tablice informacyjne o nabożeństwach w naszym Sanktuarium. Dziękujemy tym, którzy wyrazili zgodę na umieszczenie plansz na ich posesji. Prosimy o informacje, jeśli w jakimś   miejscu parafii jeszcze należałoby je zamontować.
  6. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Zgromadzenie Sióstr Służebniczek; we wtorek- ś Dominika, prezbitera; w środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy; w czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w piątek – św. Klary, dziewicy.
  7. Do wspólnej modlitwy zapraszamy w poniedziałek Różę Matki Bożej Różańcowej.