Ogłoszenia Duszpasterskie: XX Niedziela Zwykła 14 sierpnia 2022 r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, pielgrzymów. Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 18.30 i 20.00; a w tygodniu o godz. 7.00 i 20.00 Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed Mszą św.
  2. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszym sanktuarium możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów i modlitwa za Ojczyznę. Kazania wygłosi proboszcz ks. Janusz Bola Salwatorianin, a ofiary składane na tace przeznaczone będą na budowę kościoła parafialnego na Pardałówce.
  3. W liturgii Kościoła wspominamy: dzisiaj- św. Maksymiliana Kolbego, prezbitera i męczennika; w środę – święto św. Jacka, prezbitera; w sobotę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 złożymy życzenia imieninowe księżom Jackom z racji święta św. Jacka.
  4. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca: w we wtorek – św. Jana Pawła II i św. Zofii; w środę – św. Jadwigi Królowej; w czwartek – św. Katarzyny Laboure, w piątek – św. Józefa.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym wiele interesujących artykułów.
  6. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych w tym tygodniu naszych parafian: ś.p. Zofię Długosz z d. Chyc-Kuros z os. Oberconiówka i ś.p. Jana Gil z os. Walkosze.

Ks. Jacek Lasoń  CM – proboszcz