Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła 6 lutego 2022 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. W tygodniu o godz. 7.00 i 18.30. Codziennie nabożeństwo eucharystyczne o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 18.00.  Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę na pokrycie kosztów montażu windy do naszego sanktuarium. Pozostało do spłaty 61 870 zł.
  3. Kalendarz liturgiczny: w  czwartek – wspomnienie św. Scholastyki; w piątek- wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes;  to także XXX Światowy Dzień Chorego.
  4. W poniedziałek do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Matki Bożej Różańcowej.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: kl. VII we wtorek 8 lutego; kl. VIII w środę 9 lutego po Mszy św. wieczornej w salce pod kościołem.  
  6. Bardzo dziękuję Siostrom Służebniczkom, Pani Marii Pawlikowskiej oraz strażakom za rozebranie choinek, żłobka i dekoracji świątecznych w kościele. Bóg zapłać.
  7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii misjonarza ks. Marcina Wróbla CM pracującego w Papui Nowej Gwinei. Wygłosi do nas Słowo Boże oraz będzie możliwość wsparcia ofiarami do puszek jego działalności misyjnej.
  8. W ostatnim tygodniu stycznia odeszli do wieczności ojcowie ks. Marcina i ks. Proboszcza:  śp. Zygmunt i śp. Czesław. Księża dziękują za modlitwę, wyrazy wsparcia, kondolencje oraz za udział delegacji parafian na pogrzebach w Tarnowie i Wrocławiu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Ks. Jacek Lasoń CM – proboszcz