Ogłoszenia Duszpasterskie: XXX Niedziela Zwykła – 24 października 2021r.

Dzisiaj 95. Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny pod hasłem Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy. Na mocy chrztu św. wszyscy jesteśmy powołani do tego, by dzielić się wiarą. Modlimy się za misjonarki i misjonarzy, o nowe powołania misyjne, by nowina o Jezusie dotarła do wszystkich ludzi.

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni codziennie o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.
 2. We wtorek spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy św. wieczornej w Domu Misyjnym.
 3. W środę 27 dzień miesiąca. O godz. 18.00 Nowenna do MB od Cudownego Medalika, Msza św. i procesja różańcowa światła o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy parafian i pielgrzymów.
 4. Swoją zmianę różańcową w tym tygodniu mają: w poniedziałek – św. Jana Chrzciciela i św. Anny; w środę – św. Wincentego a Paulo; w czwartek – św. Moniki; w piątek- Świętej Rodziny. Spotkanie zelatorek i zelatorów wszystkich Róż Żywego Różańca po Mszy św. wieczornej w czwartek w Domu Misyjnym.
 5. W czwartek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza. 
 6. Dzisiaj wychodząc z kościoła po Mszy św. będzie można wesprzeć ofiarą do puszek zakopiańskie domowe Hospicjum im. Jezusa Miłosiernego, które niesie pomocy osobom terminalnie chorym, również z terenu naszej parafii. Dziękujemy za każdy dar serca.
 7. U siostry w zakrystii można wpisywać zmarłych do modlitwy wypominkowej oraz odebrać pamiątkowe obrazy z okazji Jubileuszów Małżeńskich.
 8. Dzieci, które uczęszczały na nabożeństwa różańcowe prosimy o przyniesienie plansz LIST DO MARYI z naklejkami na nabożeństwo w czwartek. Plansze powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem, podany wiek i adres zamieszkania. Najgorliwszym wręczymy pamiątki uczestnictwa na różańcu w sobotę.
 9. 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 00.  O godz. 12.30 na cmentarzu wypominki, procesja i Msza św. 
  2 listopada Dzień Zaduszny, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele 7.00, 9.00 i 11.00. O godz. 15.3o Wypominki i Msza św. na cmentarzu.  Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką w świątyni.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane na montaż windy do naszego sanktuarium. Ofiarowano do tej pory na ten cel 10 850 zł.
 11. Wybór nowej Rady Parafialnej.