Ogłoszenia Duszpasterskie: XXI Niedziela Zwykła – 22 sierpnia 2021r.

Serdecznie witamy wszystkich gości i pielgrzymów. Życzymy dobrego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 11.00; 18.30 i 20.00, a w tygodniu o godz. 7.00 i 20.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed Mszą św. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele i zachowania odległości 1,5 od siebie.

  1. W liturgii Kościoła wspominamy; we wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła; w czwartek– Uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek– wspomnienie św. Moniki; w sobotę – wspomnienie św. Augustyna bp i doktora Kościoła.  
  2. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    we wtorek – św. Jana Chrzciciela; w środę – św. Anny; w piątek – św. Wincentego a Paulo; w sobotę – św. Moniki.  
  3. Ksiądz proboszcz parafii na Antałówce serdecznie dziękuje za wszystkie ofiary złożone w poprzednią niedzielę na budowę kościoła parafialnego na Antałówce. W sumie zebrano 9740 zł, w tym 105 Euro i 100 dolarów. Serdeczne Bóg zapłać za dar waszego serca.
  4. Otrzymaliśmy prośbę od Siostry Szarytki, która pracuje na Haiti, o wsparcie modlitewne i materialne. Siostry z krakowskiej prowincji Sióstr pracują w regionie, które zostało nawiedzone przez trzęsienie ziemi, obecnie doszły jeszcze silne wiatry i deszcz. Ludzie nie mają gdzie się schronić. Siostry czekają na decyzję o terminie utworzenia korytarza humanitarnego. Dziś wychodząc z naszego Sanktuarium można wesprzeć tę Misję składając Dar serca do puszki. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. W piątek 27 dzień miesiąca serdecznie zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 20.00 i procesję różańcową światła.