Ogłoszenia Duszpasterskie: XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021r.

  1. Przypominamy o obostrzeniach dotyczących zasłaniania ust i nos w świątyni oraz zachowania odległości między sobą.
  2. Od najbliższej niedzieli, 20 czerwca, przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w kościele, udzielona przez biskupa ze względu na epidemię. Każdy wierzący zobowiązany jest pod grzechem ciężkim, do uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Msza św. transmitowana przez radio lub internet przeznaczona jest dla osób chorych i starszych, którzy nie mogą przybyć do kościoła
  3. Nabożeństwo do NSPJ codziennie o godz. 18.00.
  4. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męczennika; w czwartek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  5. Zmiany Róż żywego Różańca: w poniedziałek – św. Antoniego; we wtorek – róża św. Zofii; w środę – św. Jana Pawła II; w czwartek – św. Królowej Jadwigi; w piątek – św. Katarzyny Labouré; w sobotę – św. Józefa.
  6. Dziękujemy wszystkim którzy trwali na modlitwie i uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy dzieciom i Różom Żywego Różańca.
  7. Przez wstawiennictwo Niepokalanej Objawiającej Cudowny Medalik polecajmy Dobremu Bogu wszystkich chorych, cierpiących, tych którzy źle się mają na ciele i duszy. Pod Twoją Obronę…, O Maryjo bez grzechu poczęta…, Uzdrowienie chorych…