Ogłoszenia Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021 roku

  1. W realizowaniu postanowień wielkopostnych pomagają nam nabożeństwa: Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 15.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.00 lub o godz. 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę 25 minut przed Mszą św. o godz. 8.30; 10.00; 11.30 i na nabożeństwie o godz. 18.00. Od jutra według podanego planu rozpoczną się rekolekcje dla dzieci szkoły podstawowej. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się w następną niedzielę Wielkiego Postu.
  2. W najbliższą środę o godz. 16.30 ks. bp Janusz Mastalski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Polecamy ich waszej modlitwie.
  3. W tym tygodniu swoją zmianę różańcową mają następujące Róże: w poniedziałek – św. Zofii; we wtorek – św. Jana Pawła II; w środę – św. Jadwigi Królowej; w czwartek – św. Katarzyny Labouré; w piątek – św. Józefa.
  4. W piątek uroczystość św. Józefa dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku pod chórem można nabyć tygodnik Gość Niedzielny oraz egzemplarze Małego Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zabrania nieodpłatnych gazet i broszur dotyczących roku św. Józefa.
  6. Za tydzień przy wyjściu do puszek zebrane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Można już nabyć Baranki z CARITAS na stół wielkanocny. Ofiary składane za baranki przeznaczone są na pomoc dla najuboższych.
  7. Pomoc dla dziecka – osobna karta.