Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 roku

  1. W naszej parafii przeżywamy Rocznice Małżeństw. Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 świętują jubilaci przeżywający 5 rocznicę i 20 rocznicę ślubu; a na godz. 11.30 pary obchodzące 10 i 15 lat małżeństwa. Wszystkim tegorocznym Jubilatom życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na dalsze lata wspólnego życia.
  2. Kalendarz liturgiczny: w środę – wspomnienie św. Scholastyki, w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes (XXIX Światowy Dzień Chorego).
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe: w poniedziałek – MB Różańcowej; w sobotę – św. Antoniego.
  4. Dyrektorka przedszkola s. Ewa Kotarba informuje, że trwają już zapisy do Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek na rok szkolny 2021/2022. Zainteresowanych prosimy pobrać Kartę Zapisu Dziecka i wypełnioną złożyć do dnia 26 lutego 2021r. (jest to termin ostateczny). Przypominamy, że ten obowiązek dotyczy również dzieci już uczęszczających do przedszkola.
  5. W imieniu ministrantów i dziewcząt z Krucjaty Maryjnej dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na wakacyjny wyjazd służby liturgicznej naszej parafii.
  6. W naszych modlitwach pamiętajmy o nowo wyświęconym biskupie pomocniczym naszej archidiecezji ks. Robercie Chrząszczu, a także s. Stanisławie, która przeżywa swoje rekolekcje. Pod Twoją obronę…