Ogłoszenia Duszpasterskie: Uroczystość Najświętszej Trójcy – XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020r.

  1. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania nosa i ust w kościele. Jest to wymóg Sanepidu. Osoby, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą tego uczynić prosimy, by zachowały odpowiedni odstęp. Prosimy o zajmowanie wyznaczonych miejsc, a osoby stojące o zachowanie bezpiecznej odległości. Niedziele Msze św. w naszym Sanktuarium są o godz. 7.00; 8.00; 9.00; 10.00; 11.00; 16.00 i 18.30. Wypominki – modlitwa za zmarłych w niedzielę o godz. 15.30. Nabożeństwo do NSPJ codziennie o godz. 18.00.
  2. Kalendarz liturgiczny: w środę – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
  3. Zmiany Róż żywego Różańca: w środę – św. Jana Chrzciciela; w czwartek – św. Anny; w sobotę – św. Wincentego a Paulo.
  4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w najbliższą środę po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w szerzenie przesłania Cudownego Medalika.
  5. Msza św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego w piątek 26 czerwca o godz. 9.00. Uczniów wraz z rodzicami, nauczycieli oraz pracowników Szkoły Podstawowej nr 4 serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W najbliższą sobotę 27 dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 i procesję różańcową światła ku czci Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik.
  7. Msza św. na zakończenie roku dla przedszkolnego w następną niedzielę o godz. 10.00 w intencji dzieci i rodziców oraz Sióstr i Pań pracujących w przedszkolu Sióstr Służebniczek na Olczy.
  8. W kościele została zainstalowana kamera, dzięki której na stronie internetowej naszej parafii są transmitowane Msze św. i nabożeństwa. Pamiętajmy, że ta forma włączenia się w modlitwę wspólnoty parafialnej dotyczy przede wszystkim osób starszych i chorych. Nie zwalnia to osób zdrowych z uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i uroczystości w kościele.
  9. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościoła, w tym czasie składane zarówno na tace przy wyjściu z kościoła jak i przesyłane na konto parafii oraz ofiarowane przy innych okazjach.
  10. Bożemu Miłosierdziu polećmy zmarłą wczoraj śp. Stanisławę Stachoń – Grzesiczek z os. Stachonie. Wieczny odpoczynek…