Ogłoszenia Duszpasterskie: V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 roku

  1. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci życzymy Wam dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. W tygodniu o godz. 7.00 i 18.30. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę przed wieczorną Mszą św.
  2. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym tak wspaniale mogliśmy przeżyć tydzień temu Jubileusze małżeństw.
  3. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki; we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes; w piątek – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  4. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Różańcowe:  w czwartek – św. Antoniego; w sobotę – św. Zofii.
  5. W następną niedzielę na Msza św. o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i młodszych klas szkoły podstawowej.
  6. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich. M.in. w tygodniku Gość Niedzielny ciekawy artykuł na temat czym są tzw. Msze św. gregoriańskie i dla czego jest ich trzydzieści.
  7. Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy św. bracia Albertyni ze Śpiącej Góry na Kaltówkach będą kwestować na remont dachu klasztoru.