Ogłoszenia Duszpasterskie: Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 stycznia 2020 roku

 1. Serdecznie witamy w naszym kościele wszystkich gości, wczasowiczów, młodzież i dzieci rozpoczynających ferie zimowe i życzymy Wam dobrego wypoczynku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. W tygodniu o godz. 7.00 i 18.30. Nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik w środę o godz. 18.30.
 2. Kalendarz liturgiczny:
  piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata
 3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca:
  w poniedziałek – św. Antoniego, w środę – św. Zofii, w czwartek – św. Jana Pawła II, w piątek – św. Jadwigi Królowej, w sobotę –św. Katarzyny Labouré.
 4. Dzisiaj kończymy Wizytę Duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowę i złożone ofiary.
 5. Za niecały miesiąc 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej, w naszym Sanktuarium jak każdego roku przeżywać będziemy Jubileusze Małżeństw. Lista tegorocznych jubilatów jest wywieszona w gablocie. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy ktoś nie został przypadkowo pominięty. Jeśli brakowałoby któregoś z małżeństw, prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii. Swój udział w jubileuszu mogą zgłosić również małżeństwa, które dziś nie mieszkają na terenie naszej parafii ale uczęszczają systematycznie do naszego Sanktuarium.
  Ponieważ w tym roku 2 lutego przypada w niedzielę uroczystości jubileuszu małżeństw będzie miała miejsce się na Mszy św. o godz. 11.00.
 6. Zachęcamy do udziału w XI Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodził…”. m.in. w następną niedzielę naszym kościele Msza św. o godz. 11.00 a po niej koncert Magdy Steczkowskiej. Terminy i miejsca koncertów można znaleźć na plakacie w przedsionku kościoła oraz na plakatach rozwieszonych w mieście.
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłą w minionym tygodniu ś.p. Janinę Ćwiklińską z os. Oberconiówka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…