Ogłoszenia Duszpasterskie: XIX Niedziela Zwykła – 11 sierpnia 2019r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości i zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i 20.00, w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej; w środę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika; w czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w sobotę – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.
  3. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    we wtorek – św. Antoniego, w środę – św. Zofii i w piątek – św. Jana Pawła II i w sobotę – św. Jadwigi Królowej.
  4. W uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę czyli o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30. Tego dnia kazania wygłosi proboszcz Janusz Bola SDS, a ofiary składane na tace przeznaczone będą na budowę kościoła parafialnego na Pardałówce.
  5. Tego dnia świętujemy również dzień Wojska Polskiego. Na Mszy św. o godz. 11.00 będą modlić się z nami żołnierze z Podhala i okolic, służący w 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej.
  6. W minionym tygodniu zmarła śp. Antonina Topór Huciańska. Polecamy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …