Ogłoszenia Duszpasterskie: XIII Niedziela Zwykła 1 lipca 2018 r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości i zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie Msze św. o godz. 7.00 i 20.00, w niedzielę o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 18.30. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 na cmentarzu.
  2. Witamy w naszej wspólnocie ks. Jacka Piotrowskiego kapłana odpowiedzialnego za powołania w Polskiej Prowincji Zgromadzenia Misji i dziękujemy za wygłoszone dziś do nas słowo.
  3. Przez miesiące wakacyjne w naszej parafii będziemy gościć kleryków misjonarskiego seminarium. Od dziś swoją praktykę rozpoczął kleryk Krzysztof.
  4. Kalendarz liturgiczny: we wtorek – święto św. Tomasza Apostoła; w środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  5. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy Róże Żywego Różańca:
    w poniedziałek – św. Teresy; we wtorek – św. Barbary; w sobotę – Matki Bożej Różańcowej.
  6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9.00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.15. Zachęcamy, by ze spowiedzi skorzystać przed pierwszym piątkiem. W naszym sanktuarium spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą świętą.
  7. Za tydzień będziemy gościć ks. Jarosława Rodzika, pallotyna, będzie on głosił Słowo Boże a po Mszach świętych będzie możliwość nabycia modlitewnika i czasopisma kwartalnika o Bożym Miłosierdziu
  8. Komunikat ks. Arcybiskupa (osobna karta).