OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII tydzień zwykły 25 CZERWCA 2017 ROKU

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości i zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.30, a od soboty – 1 lipca – wieczorna Msza św. o godz. 20.00. Zapraszamy na nabożeństwo do NSPJ dziś na godz. 18.00, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
  2. W liturgii Kościoła wspominamy: w środę – św. Ireneusza, bpa i męczennika; w czwartek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
  3. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy róże: w poniedziałek – św. Anny; we wtorek – św. Wincentego a Paulo; w środę – św. Moniki; w piątek – nową różę św. Rodziny. Zachęcamy do wstępowania w szeregi Róż żywego Różańca.
  4. We wtorek 27 dzień miesiąca msza św. o godz. 20.00 a po niej procesja różańcowa światła. Serdecznie zapraszamy.
  5. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w środę po wieczornej Mszy św.
  6. W najbliższą sobotę 1 lipca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 19.30. a w następną niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 na cmentarzu.
  7. Związek Podhalan Ognisko Olcza zaprasza członków na spotkanie w przyszłą niedzielę tj. 2 lipca 2017 o godz. 12.30 w auli dolnego kościoła.
  8. Zbliża się lato a już i teraz, zdarzają się ciepłe dni. Dlatego chcemy przypomnieć dzieciom, młodzieży, paniom i panom o ważnej dla wszystkich sprawie. Wybierając się do kościoła zadbajmy o GODNY dla tego miejsca strój. Zdarzają się, bowiem przypadki albo bezmyślności albo braku przyzwoitości. Prosimy Parafian, którzy przyjmują w swych domach turystów, aby z delikatnością powiedzieli im o tej sprawie.
  9. Spotkanie dla rodziców dzieci, które od nowego roku rozpoczną naukę w „zerówce” odbędzie się 27.06.2017 r. w szkole Podstawowej nr 4 na Olczy o godz. 9.00.
  10. Młode małżeństwo szuka osoby do pomocy w opiece nad chorym dzieckiem od 1 lipca do 31 sierpnia (na 8 godzin pięć razy w tygodniu). Osoby zainteresowane mogą otrzymać informacje w zakrystii lub u ks. proboszcza.