OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE – VII Niedziela Wielkanocna 28 MAJA 2017 ROKU

 1. Do środy nabożeństwa majowe o godz. 18.00, od czwartku zapraszamy na nabożeństwa do NSPJ po Mszy św. o godz. 18.30.
 2. W liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Urszulę Leduchowską. W środę– święto Nawiedzenia NMP; w czwartek – św. Justyna, męczennika, w sobotę – Karola Lwangi i Towarzyszy. Za tydzień w Niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 3. Do wspólnej modlitwy w tym tygodniu zapraszamy róże w poniedziałek – św. Moniki; we czwartek – św. Teresa; w sobotę – różę św. Barbary.
  Zachęcamy do wstępowania w szeregi Róż żywego Różańca.
 4. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w najbliższą środę 31 maja po nowennie i Mszy św. wieczornej.
 5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Chorych z Komunią św. odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. tego dnia dodatkowa Msza św. o godz. 20.00. Spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum od godz. 17.00.
  Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę o godz. 18.00.
  W następną niedzielę dodatkowa Msza. św. na cmentarzu o godz. 16.00.
 6. W sobotę wyrusza XX Piesza Pielgrzymka „Sursum Corda 2017” z Zakopanego do Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu pod hasłem „Wy jesteście moją nadzieją…” Rozpoczęcie o godz. 7.00 w Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach. O godz. 18.00 Msza św. koncelebrowana na zakończenie pielgrzymki w Sanktuarium MB Królowej Podhala w Ludźmierzu. Zgłoszenia i zapisy podczas pielgrzymki; opłata 5zł od uczestnika na ubezpieczenie i znaczek identyfikacyjny.
 7. Dziś Światowy Dzień Chorych na Stwardnienie Rozsiane polecajmy w naszych modlitwach przez wstawiennictwo Maryi Objawiającej Cudowny Medalik, Oddział Podhalańskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Zakopanem, tych którzy chorują i tych którzy ich wspierają. Pod Twoją obronę…
 8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józef Łukaszczyk Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 9. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich dzieciach z naszej parafii, z racji Światowego Dnia Dziecka, który przypada 1 czerwca.