OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Wielkiego Postu 5 marca 2017 roku

  1. Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w czterdziestogodzinne nabożeństwo wynagradzające przed najświętszym Sakramentem przez trzy dni poprzedzające okres Wielkiego Postu.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki dla dzieci o godz. 15.30, dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. o 17.00 i o godz. 20.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, przed Mszą św. o godz. 11.00 i o godz. 18.00. Za pobożne w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy Różańcowej zapraszamy: w środę – Różę Matki Bożej Różańcowej.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu można nabyć tygodniki „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Pod chórem można również nabyć Baranki rozprowadzane przez CARITAS. Ofiary z ich sprzedaży wspomogą dzieła pomocy osobom samotnym, starszym i chorym.
  5. Dyrekcja szkoły Podstawowej nr 4 w Zakopanem Olczy informuje, że jeszcze tydzień trwają zapisy do kl. zero i pierwszej na rok szkolny 2017 / 2018.
  6. Policja w porozumieniu z Konferencją Episkopatu przedstawia mapę zagrożeń na terenie naszego kraju, i zachęca do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej policja.pl
    Dokładne informacje można przeczytać na plakacie w gablocie pod chórem.