OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2017 roku

  1. Trwa czas wizyty duszpasterskiej i błogosławienia naszych domów. Dokładny plan jest wywieszony w gablocie pod chórem, można go też zobaczyć na stronie internetowej parafii. Osoby, które nie mogą przyjąć w wyznaczonym terminie prosimy by zgłosiły to w zakrystii. Odwiedzimy je w najbliższą sobotę do południa.
  2. Dzisiejszą niedzielą kończy się okres Narodzenia Pańskiego. o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczne.
  3. W tym tygodniu do wspólnej modlitwy zapraszamy w piątek – Róże św. Antoniego.
  4. Róże Żywego Różańca, Apostolat Maryjny i Strażaków serdecznie zapraszamy w najbliższa sobotę po wieczornej Mszy św. na wspólne kolędowanie i opłatek. Jak co roku prosimy Panie o przygotowanie ciast.
  5. Pragnę w imieniu wspólnoty parafialnej podziękować Państwu Czernik z Frączkówki za dar jakim jest ornat „góralski”, który będzie używany podczas Mszy św. pogrzebowych. Bóg zapłać.
  6. Składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Dyrektora Szkoły Podstawowej na Olczy wszystkim, którzy przygotowali przepiękne i wzruszające przedstawienie – jasełka pt. „Srebrny Aniołek”.
  7. W ramach VIII Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodziył…” w naszym Sanktuarium dziś po Mszy św. o godz. 18.30 będzie miał miejsce koncert zespołu POLONIORZE z Kościeliska. Serdecznie zapraszamy.