OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV niedziela zwykła 3 lipca 2016 roku

  1. Serdecznie witamy wszystkich gości. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30; a w tygodniu o godz. 7.00 i 20.00. Nabożeństwo eucharystyczne w niedziele o godz. 18.00. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 na cmentarzu.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na tace w pierwsze niedziele miesiąca, które są przeznaczone na prace remontowe przy naszej świątyni. W ostatnim czasie zostały odnowione wszystkie drzwi zewnętrzne do naszej świątyni oraz krzyż znajdujący się na zewnątrz prezbiterium. Odnowiliśmy również jeden rząd ławek. Za wszelkie ofiary jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:, w poniedziałek – rocznicę poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie; w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  4. Do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy w tym tygodniu:; w poniedziałek – św. Barbary; w czwartek – NMP Różańcowej.
  5. Apostolat Maryjny zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 9 lipca. Zapraszamy zarówno członków Apostolatu jak i wszystkich chętnych chcących nawiedzić Jasną Górę. Zapisy do wtorku u siostry w zakrystii. Wyjazd z placu przy kościele w sobotę o godz. 5.45.
  6. Dziś Słowo Boże na Mszach św. głosił ks. Ryszard Halwa z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia, a po Mszy św. będzie można otrzymać materiały i złożyć ofiarę, którą wesprzemy wszelkie działania, jakie podejmuje ta fundacja.