OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkanocna 24 kwietnia 2016 roku

 1. Zgodnie z prośbą Ojca św. Franciszka dziś we wszystkich parafiach Kościoła w Europie zbierane są ofiary do puszek, które będą przeznaczone na pomoc ofiar wojny na Ukrainie. Nabożeństwo Eucharystyczne dziś o godz. 18.00.
  Za tydzień dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 16.00.
 2. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji solenizantów s. Jolenty i ks. Jerzego, dziękując dobremu Bogu za ich posługę w naszej parafii i prosząc o potrzebne łaski.
 3. Dziś o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci, które przygotowują się do pierwsze Komunii św.
 4. Do wspólnej modlitwy różańcowej zapraszamy w tym tygodniu Róże: w poniedziałek: Św. Jana Chrzciciela i Św. Anny; w środę – św. Wincentego a Paulo i w czwartek – św. Moniki.
 5. Jutro w liturgii wspominamy św. Marka Ewangelistę a w piątek św. Katarzynę ze Sienny, dziewicę i doktor kościoła oraz patronkę Europy.
 6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego we wtorek po wieczornej Mszy św.
 7. W środę 27 dzień miesiąca, serdecznie zapraszamy na Mszę św. z procesją Różańcową światła na godz. 20.00. Tego dnia nowenna do Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik o godz. 19.45.
 8. W imieniu zakopiańskiego hospicjum Jezusa Miłosiernego składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu do puszek w kwocie 2081,15 zł.
 9. Parafie i Burmistrz Miasta Zakopane proszą właścicieli hoteli i pensjonatów, które zostały zarezerwowane dla grup młodzieży z Polski lub zagranicy przebywających na terenie Podhala w związku ze ŚDM w terminach pomiędzy 23 lipca a 3 sierpnia 2016r., o zgłaszanie ich w Parafii Najświętszej Rodziny w Zakopanem w celu przygotowania dla nich odpowiedniej ilości pamiątek, udostępnieniu przewodników i tłumaczy do oprowadzania, oferowanych zniżek lub darmowych wejść do Parku oraz darmowych biletów na organizowane w Zakopanem koncerty. Prosimy zgłaszać tylko grupy młodzieży, które potwierdziły przyjazd. Zgłaszać można osobiście lub pocztą elektroniczną.
 10. Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula wraz z Radnymi: Wojciechem Tatarem oraz Janem Topór Jasicą serdecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się 26 kwietnia br, tj. w najbliższy wtorek, o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 4 na Olczy. Tematem spotkania będzie omówienie strategii rozwoju Miasta Zakopane oraz sprawy bieżące, m.in. planowane inwestycje miejskie oraz przyłącz do sieci gazowej.”
 11. Przy wyjściu pod chórem można nabyć prasę katolicką a także przepiękny film o eucharystii. Kupując film wspomagamy pomoc dla prześladowanych chrześcijan.