OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II niedziela zwykła 17 stycznia 2016 roku

  1. Wszystkim Gościom przebywającym na Olczy życzymy dobrego wypoczynku i zapraszamy do modlitwy w naszym kościele. Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.30, a w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00. Dziś nabożeństwo eucharystyczne o godzinie 18.00.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za czas wizyty duszpasterskiej – kolędy. Dziękujemy za waszą serdeczność, zainteresowanie i zatroskanie o sprawy parafii i Kościoła. Bóg zapłać!
  3. W dniach od 17 do 24 stycznia w Kościele przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku będziemy przeżywać ten czas pod hasłem: „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana”. Nabożeństwo w tej intencji w naszym Sanktuarium dziś o godz. 18.00.
  4. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Róże Żywego Różańca: w poniedziałek – Św. Jadwigi Królowej i Św. Katarzyny Labouré; we wtorek – Św. Józefa.
  5. Serdecznie zapraszamy na opłatek dla Wspólnoty Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego i Ochotniczej Straży Pożarnej –w najbliższą środę – 20 stycznia po Mszy świętej wieczornej w dolnym kościele.
  6. Wszystkim Babciom i Dziadkom, z racji zbliżającego się ich święta życzymy dużo radości, zdrowia i wszelkich Bożych łask.
  7. Od dziś do 22 stycznia organizowane będą przy naszej Parafii półkolonie. W zajęciach półkolonijnych będą pomagać seminarzyści z Seminarium Internum Księży Misjonarzy z Krakowa.
  8. W ramach VII Zakopiańskiego Festiwalu Kolęd już dziś zapraszamy na koncert w naszej świątyni „Kędyż Go szukać? Pastorałki z gwiazdami”, który odbędzie się za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.30.
  9. Jak każdego roku – 02 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej, w naszej parafii będziemy przeżywać Jubileusze Małżeństw. Lista tegorocznych Jubilatów została wywieszona w gablocie pod chórem. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy ktoś nie został przypadkowo pominięty.